Cadra e PD/Sulmohet dhe rrihet brenda cadres Kreshnik Spahiu

Cadra e PD/Sulmohet dhe rrihet brenda cadres Kreshnik Spahiu

Kreshnik Spahiu nis te rrihet.
Ideologu i dhunes ne cadren e Lulzim Bashes ka provuar dhunen sot ne mbremje aty, tek cadra e lirise.

Kreshnik Spahiu ju tha mediave menjehere pas ngjarjes se eshte goditur tre here me grusht, nuk e njeh personin por e kishte pare aty ne cader.

Dhe ska si te jete ndryshe.
Skandal.al ju tregoi me heret se cfare kontigjenti eshte mbledhur aty.

Ai kontigjent eshte nga ata qe nuk abditohen menjehere me lajmet.
Mesa duket rrahesi i sotem eshte brenda llojit.

Policia tha pak me pare se ka shoqeruar rrahesin, shtetasin Flamur Pirraci.

Por nese eshte i njejti person, ai rezulton te jete nje fan i madh i Sali Berishes.
I stervitur per ndeshje boksi, paska qene njeriu i gabuar qe nuk ka degjuar lajmet e fundit, ato qe benin me dije se Kreshnik Spahiu tani eshte me Sali Berishen dhe nuk kerkon ta fuse ne burg ate.

Share this post