Nënë e 3 fëmijëve,shihni si duket aktorja!(FOTO

30- vjeçarja Megan Fox duket më seksi se kurrë në setin e fundit fotografik realizuar nga fotografja e njohur Ellen Von Unwerth.

Fotot janë shkrepur në kodrat e Hollywood, në Kaliforni. Megan duket shumë në formë e veshur vetëm me të brendshme. Duhet të kujtojmë se nuk ka kaluar shumë kohë qëkur aktorja u bë nënë e një djali të vogël, fëmija i saj i tretë gjatë martesës së saj me aktorin dhe bashkëshortin e saj Brian Austin Green.Aktorja është shprehur e entuziasmuar për këtë bashkëpunim, pasi e quan si një mundësi të madhe.

Share this post