Rimeli më i shitur në botë.

Voici le mascara le plus vendu au monde (et on valide)

Po si kur t’ju zbulojmë markën e rimelit më të preferuar  të femrave në bote …

Sipas një informacioni të publikur në faqen e TheZoeReport.com, në një interviste të Jerro Blandino, bashkë-themelues i Too Faced, rimeli më i shitur në botë është Better Than Sex! Jo vetëm  emri i tij është tërheqës (…) por mbi të gjitha furça  perfekte dhe formula e tij e pasur me kolagjen japin menjëhere efektin e dëshiruar mbi qerpike.

betterthansexMascara Better Than Sex, Too Faced, 23 €

Redaksia Online

zeripopullit.al

 

Share this post