Rama, vizitë zyrtare në Paris

Rama, vizitë zyrtare në Paris
Kryeministri Edi Rama zhvillon këtë të martë një vizitë zyrtare në Paris, ku do të takohet me zyrtarë të lartë të shtetit francez.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kreu i qeverisë përmes një postimi në profilin e tij në rrjetin social Twitter.
“Gjithnjë kënaqësi rikthimi në Paris. Një program të ngjeshur njëditor me biznesin, median dhe kryeministrin e Francës, Bernard Cazeneuve”, ka njoftuar Rama.

Share this post