A ju kujtohet vokalistia kryesore e grupit Spice Girls ? Nuk është Victoria Beckham …

A ju kujtohet vokalistia kryesore e grupit Spice Girls ? Nuk është Victoria Beckham …

Grupi i famshëm i vajzave të viteve ‘90, ‘Spice Girls’, në të cilin bënin pjesë : Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie Chisholm, Melanie Brown dhe

Nga të pesta anëtaret e grup it, Victoria është padyshim më e suksesshmja financiarisht dhe ka vijuar të mbetet më popullorja edhe pas kaq shumë vitesh, dhe një rol të padiskutueshëm në famën e saj ka luajtur bashkëshorti, David Beckham.

Por në kohën kur grupi ishte në kulmin e suksesit të tij, më e suksesshmja ishte Geri Halliwell.

Besoj çdokush është kurioz të dijë se si ka ndryshuar jeta e Geri Halliwell, vajza bionde me sy blu që mahniste tërë botën me zërin e saj.

Geri është e martuar me Christian Horner, drejtuesi kryesor i skuadrës së Red Bull Racing të Formula 1, ajo është nënë e  dy fëmijëve, Bluebell (10 vjeç) dhe Montague George Hector Horner i cili ka lindur me 21 Janar 2017.

Redaksia online

zeripopullit.al

 

 

Share this post