Alex Rodriguez thyen heshtjen, pranon lidhjen me JLO

Alex Rodriguez thyen heshtjen, pranon lidhjen me JLO

Prej disa javës janë përhapur zëra për një lidhje të mundshme mes Jeniffer Lopez dhe ish lojtarit të bejzbollit Alex Rodriguez.

Në një intervistë për “The Vieë”, 41-vjeçari thyu heshtjen dhe reagoi në lidhje me këtë ngjarje.

Alex u shpreh se është e qartë lidhja mes tyre dhe që po kalojnë kohë të bukura sëbashku.

“Ajo është një vajzë e mrekullueshme. Është një nga njerëzit më të zgjuar që kam njohur ndonjëherë dhe është një mama fantastike.” ka vijuar ai më tej.

Ndryshe nga Rodriguez, JLO ende nuk e ka pranur publikisht lidhjen e saj më të re, gjë e cila pritet të ndodhë sëshpejti.

Share this post