Skandali i seksit treshe të Mel B vazhdon, shfaqen 20 partnerë të tjerë

Skandali i seksit treshe të Mel B vazhdon, shfaqen 20 partnerë të tjerë

Burime pranë Mel B kanë rrëfyer për “The Sun” se Belafonte ka humbur toruan kur Cheyl ka prekur të pasmet e yllit të “Spice Girls”.

41-vjeçari ndër të tjera ishte i pakënaqur me sjellet e ish partneres së tij duke flirtuar me një vajzë tjetër.

Mel B ka deklaruar se është biseksuale dhe ka kryer mardhënie me disa femra.

Ndërkohë dalin të reja tronditëse rreth faktit se Belafonte e kishte detyruar Mel-in të bënin seks treshe me partnerë të tjerë. Më shumë se 20 partnerë seksualë të çiftit që janë përfshirë në treshe kanë kërkuar avokatë si pasojë e frikës se mos dalin videot e seksit në të cilat ata janë shfaqur me çiftin.

Share this post