Bradley Cooper dhe Irina Shayk bëhen prindër

Bradley Cooper dhe Irina Shayk bëhen prindër

 

Aktori i njohur Bradley Cooper dhe supermodelja, Irina Shayk bëhen prindër.

Bebja sipas revistës “People” ka lindur dy javë më parë por vetëm pak orë më parë u bë publik lajmi i gëzueshëm.

31-vjeçarja dhe i dashuri i saj 42-vjeçar nuk kanë folur asnjëherë për seksin e bebes, që mbeten ende mister. Supermodelja ruse dhe aktori i njohur të lidhur së bashku që prej vitit 2015, pas ndarjes së Irinës nga futbollisti, Ronaldo.

Share this post