Kriza politike/ Shkullaku: Ndërkombëtarët janë gjithmonë me qeveritë

Kriza politike/ Shkullaku: Ndërkombëtarët janë gjithmonë me qeveritë

Në lidhje me krizën politike në vend, gazetari Armand Shkullaku ka deklaruar se ndërkombëtarët janë gjithmonë me qeveritë.

Këtë deklaratë, Shkullaku e bëri përgjatë emisionit “Opinion” në TV Klan, sonte, ndërsa pyeti se në grevën e urisë së Edi Ramës, me sloganin: “Hap kutitë ose largohu”, shkoi ndonjë ndërkombëtar tek krevatët e grevës së urisë?

Sipas tij, ndërkombëtarët janë me qeveritë. Ai shtoi se ata kanë qenë dhe janë, pasi nuk duhet harruar se çfarë i bënin ata opozitës së atëhershme.

 

Share this post