Video/ Era Istrefi shkëlqen në Coachell, ja performanca dhe veshja e saj “e tejdukshme

Video/ Era Istrefi shkëlqen në Coachell, ja performanca dhe veshja e saj “e tejdukshme

Këngëtarja nga Kosova Era Istrefi ka shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në festivalin më të rëndësishëm të muzikës amerikane, Coachella.

Era ka publikuar video dhe foto nga ky eveniment i rëndësishëm, që sigurisht është një sukses për këngëtaren shqiptare. Era ishte veshur e tëra në rrjet me një xhup në supe ku dukej mjaft trendy.

Një ditë më parë në Kaliforni performoi edhe ylli tjetër nga Kosova, Dua Lipa. Të pranishme ishin gjithashtu edhe dy këngëtaret e tjera shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha.

 

Share this post