Flash/ Të shtëna me armë në zemër të Parisit

Flash/ Të shtëna me armë në zemër të Parisit

Të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta me parë në Champs-Elysées, Paris. Sipas burimeve, një police ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë janë të plagosur.

Redaksia online

zeripopullit.al

 

Share this post