Transgjinorja Linda Rei nuk nguron të postojë foto nudo

Transgjinorja Linda Rei nuk nguron të postojë foto nudo

Së fundmi transgjinorja shqiptare e cila ka jetuar në Itali ka qënë pjesë e shumë intervistave dhe emisioneve ku ka folur për jetën e saj të vështirë dhe përpjekjet për tu bërë femër.

Por Linda Rei nuk mund të ndalet vetëm me kaq për të treguar se ndihet totalisht si të gjithë vajzat e tjera.

Ajo ka realizuar disa foto totalisht nudo dhe ka arritur të tërheqe mjaft vëmendje.

Edhe pse i duhet të përballet me komente ndoshta dhe me fyerje Linda duket mjaft e qetë dhe nuk nguron të bëjë atë që i pëlqen më së shumti.

 

Share this post