Shakira hedh në treg këngën e saj më të re “Me Enamoré”

Shakira hedh në treg këngën e saj më të re “Me Enamoré”

Këngëtaria me famë botërore Shakira sapo ka lançuar këngën e saj më të re 😍 “Me Enamoré”.

Ajo është një nga këngëtarët më të mira të muzikës latine dhe çdo prurje e re e saj ka korrur një sukses të padiskutueshëm në mbarë botën.

 Dëgjojeni sepse pa dyshim që kjo këngë do të jetë hiti i kësaj vere😍
I used Shazam to discover Me Enamoré by Shakira. https://shz.am/t347088068
Redaksia online 

zeripopullit.al

Share this post