Dua Lipa, performancë e shkëlqyer në Jimmy Kimmel live show

Dua Lipa, performancë e shkëlqyer në Jimmy Kimmel live show

 

Dua Lipa, gjithnjë e më shumë po shndërrohet në këngëtaren më të preferuar në botë. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka performuar në emisionin më të shikuar amerikan, Jimmy Kimmel live, në Los Angeles, ku ka kënduar disa hite të saj.

Me një fustan të shkurtër të lule, Dua ka tregon thjeshtësinë dhe bukurinë e saj.
Dua Lipa pritet që së shpejti të publikojë albumin e saj të ri.

Share this post