Tea e Big Brother duket shumë seksi në këto FOTO e fundit të saj

Tea e Big Brother duket shumë seksi në këto FOTO e fundit të saj

 

Ish-banorja e Big Brother, Tea Zhuli, po vazhdon punën e saj si modele. Ajo së fundmi është përfshirë në kampanjën e brendit FGB, për të cilin brend ajo edhe ka realizuar fotografitë atraktive me veshje mjaft me stil.

Në imazhe të ndara ajo tregon se ka një figurë mahnitëse trupore dhe vërteton se pse është një prej femrave më seksi shqiptare transmeton Telegrafi. Tea ka kohë që është ndarë me Veselin dhe po vazhdon jetën e saj me të dashurin e ri në Tiranë.

Tea ishte një nga banoret më të famshme nga edicioni i kaluar i Big Brother të cilin ajo nuk arriti ta fitonte.

Share this post