Kim Kardashian mahnitëse në Mexico

Kim Kardashian mahnitëse në Mexico

Kim Kardashian “ngre” temperaturat kudo ku është e pranishme.

Ndonse 36 vjeçe, modelja dhe pornostarja e famshme vazhdon të tërheqë vëmendjen e fansave, në çdo dalje të saj.

Kim është duke kaluar pushimet në plazhet e Mexicos, së bashku me motrën e saj Kourtney Kardashian dhe një sërë modelesh të tjera, si Larsa Pippen, Brittny Gastineau, Malika Haqq, etj.

Të premten, Kim pozoi me bikini të markës Dior, ndërsa dy ditë më vonë, ajo shfaqi sërish format e saj, e veshur me bikini të zeza dhe me një dantellë të zbuluar Dolce Gabanna.

Share this post