Paparaci “kap mat” Jennifer Lopez me të dashurin e ri

Paparaci “kap mat” Jennifer Lopez me të dashurin e ri

 

Këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez është shfaqur me të dashurin e saj të ri Alex Rodriguez në rrugët e New York. Çifti paraqitej i lumtur dhe të gëzuar kur u kapën nga paparacët, shkruan “Daily Mail”. Si gjithmonë edhe kësaj radhe Jennifer Lopez dukej shumë e bukur dhe me një veshje dhe “look” shumë tërheqës.

Share this post