Kim “hahet” me motrën Kylie: Kush ka gjoksin më të madh?

Kim “hahet” me motrën Kylie: Kush ka gjoksin më të madh?

 

Kim Kardashian dhe familja e saj janë shndërruar tashmë në një markë e sukseshme biznesi. Së fundmi seksbomba e famshme ka pozuar me motrën e saj, Kylie Jenner, për koleksionin e tyre të ri të kozmetikës “KKW X KYLIE” gjatë këti muaj.

Dhe sot, 36-vjeçarja ka treguar se sa shumë i ngjan tani asaj 19-vjeçarja Kylie.

Për këtë arsye Kim ka publikuar disa fotografi nga prapaskenat, ndërsa një fotografi e tyre ballë për ballë ka bërë më shumë bujë.

A ia ka kaluar Kylie motrës së madhe me madhësinë e gjoksit?

Share this post