Al Pacino puthje romatike me të dashurën në 77 vjetorin e ditëlindjes së tij

Al Pacino puthje romatike me të dashurën në 77 vjetorin e ditëlindjes së tij

 

Al Pacino duket se po shijon një nga ditëlindjet më të mira.

Aktori është fotografuar në 77 vjetorin  e tij duke u puthur të dashurën e tij 38-vjeçare Lucila Sola në Gjirin e Meksikës.

Lucila kishte veshur bikni të bardha të cilat shfaqnin format e saj të bukura trupore dhe kishte vendosur një kapele në kokë.

Çifti kanë pothuajse një dekadë që janë lidhur bashkë dhe duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

 

/oranews

Share this post