Morena Taraku pozon me tuta, në fokus të pasmet seksi

Morena Taraku pozon me tuta, në fokus të pasmet seksi

 

Ajo di të bëjë gjithmonë për vete publikun me anë të fotografive provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një imazh, ku shfaqet me tutua teksa pozon para pasqyrës.

Edhe këtë herë, ajo ishte kujdesur që në fokus të shfaqeshin të pasmet e saj seksi, ndërsa në përgjithësi këngëtarja dhe modelja e njohur ka një trup perfekt, dhe kjo falë ushtrimeve me rregull në palestër, transmeton Telegrafi.

Shumë shpejt, ajo do të vijë për publikun me një këngë të re, për të cilën është duke punuar në studion e Chekic.

Share this post