Inva Mula ‘rrëmben’ mikrofonin, jep shfaqje për ditëlindjen e së bijës 5-vjeçare

Inva Mula ‘rrëmben’ mikrofonin, jep shfaqje për ditëlindjen e së bijës 5-vjeçare

 

Dje vajza e sopranos së njohur shqiptare, Inva Mula ka festuar 5-vjetorin e lindjes, ndërsa mami Inva ka dhënë një shfaqje për fëmijët duke mos i rezistuar dot mikrofonit.

Ajo ka interpretuar përballë fëmijëve dhe miqve të ftuar me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj, Nina.

I gjithë ambienti ka qenë i zbukuruar me ngjyra për vogëlushët, ndërsa në një moment Inva ka rrëmbyer mikrofonin dhe ka kënduar këngën e të atit, Avni Mula “Vajzë më kaçurrela”. Një prej të ftuarve në këtë festë ishte edhe Rudina Magjistari, e cila ka ndarë me miqtë disa foto në rrjetet sociale.

Share this post