Ristani sulmon kolegët e tij që kritikuan Bashën: Këto janë kërcitjet e fundit, kohë e bukur do agojë

Ristani sulmon kolegët e tij që kritikuan Bashën: Këto janë kërcitjet e fundit, kohë e bukur do agojë

Numri dy i PD-së, sekretari i Përgjithshëm, Arben Ristani, ka sulmuar kolegët e tij Topalli, Bregu dhe Selami, pas kritikave ndaj Bashës.

Sipas Ristanit, këto janë kërcitjet e fundit në PD.
“Keto jane kercitjet e fundit.
Mesa duket shterngata po mbaron dhe kohe e bukur do agoje”, shkruan Ristani.

Share this post