Jennifer Lopez mahnitëse në imazhet e reja të ‘World Of Dance’

Jennifer Lopez mahnitëse në imazhet e reja të ‘World Of Dance’

 

Emisioni më i ri i aktores dhe këngëtares së njohur Jennifer Lopez do të nisë shumë shpejt.

“World Of Dance” debuton më 30 maj në NBC, ndërsa tani janë publikuar fotografitë e reja nga seria. 47-vjeçarja ka shkëlqyer në kostum të argjendtë.

Ajo në këtë emision do t’i japë mundësinë kërcimtarëve të tregojnë talentin dhe të garojnë për çmimin kryesor prej 1 milion dollarësh.

Share this post