Rama dhe Basha ulen të tryezën e thirrur nga Nishani për zgjidhjen e krizës politike

Rama dhe Basha ulen të tryezën e thirrur nga Nishani për zgjidhjen e krizës politike

Po mbahet takimi mes kryeministrit Rama dhe kryetarit te PD-se me ftesë të presidentit Nishani.

Rama ka mbërritur së bashku me Gramoz Ruçin në Presidëncë, ndërsa Basha i shoqëruar nga Edi Paloka. Dy kundërshtarët politikë janë shfaqur të qetë dhe të buzëqeshur në tryezë së bashku me presidentin Nishani, por nuk dimë se sa do të arrihet një marrëveshje mes tyre në fund të bisedimeve.

 

Share this post