LSI ZBULON QARKUN QË DO KETË NË KRYE TË VËMENDJES KËTO ZGJEDHJE

LSI ZBULON QARKUN QË DO KETË NË KRYE TË VËMENDJES KËTO ZGJEDHJE

Ilir Meta, ish-kreu i LSI-së tanimë i zgjedhur President, ditën e djeshme ka shkuar në Berat së bashku me deputeten Silva Caka e cila thotë se për partinë e saj, qarku i Beratit do jetë në krye të vëmendjes ndërsa nuk fsheh ambicien për të dalë forcë e parë.

 
“Me Ilir Meten president, dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim forcë të parë, Qarku i Beratit do jetë në krye të vëmendjes sonë”, shkruan deputetja Caka.

Share this post