Bella Hadid mahnitëse në tapetin e kuq të festivalit të filmit në Cannes

Bella Hadid mahnitëse në tapetin e kuq të festivalit të filmit në Cannes

Modelja me famë botërore Bella Hadid ka shkëlqyer edhe këtë vit në tapetin e kuq të hapjes së festivalit të filmit në Cannes 2017.

Bella Hadid, mbante të veshur një fustan të gjatë ngjyrë  rozë me shkëlqim të markës Alexandre Vauthier.

Bella është një ndër modelet më të paguara në botë, e cila kohët e fundit është lakuar shumë në mediat rozë pas ndarjes nga i dashuri i saj The Weekend dhe lidhjes së këtij të fundit me Selena Gomez. 

Motra e vogël e Gigi Hadid  shkëlqen në çdo dalje të saj.  ❣️

Redaksia online 

zeripopullit.al

Share this post