Rama ironizon opozitën nëpërmjet një fotoje me Erjon Braçen

Rama ironizon opozitën nëpërmjet një fotoje me Erjon Braçen

Barcaletat e Edi Ramës për opozitën janë bërë të zakonshme këto ditë fushate, por sot ai ka përdorur edhe deputetin e PS, Erjon Braçen. Më saktë, Rama përdor diferencën që ka në gjatësi mes tij dhe Erjon Braçes për batutën e radhës.

Erjon Braçe është një nga deputetët më aktivë në PS dhe fakti që nuk është i gjatë si Rama, mund t’i shërbejë më pranë halleve dhe problemeve të njerëzve të thjesht.

 

 

Share this post