Category: Featured

Pas ankimeve të përdoruesve, WhatsApp bën një hap pas duke bërë të ditur rikthimin e statuseve me tekst, të zhdukura në mes të shkurtit, për ti lënë vendin fotove dhe videove që eleminohen automatikisht pas 24 orësh. Që nga java…
Minaj “nxeh” videoklipin e Jason DeRulo

  Njihet për format e saj trupore dhe për talentin si repere. Të dyja këto aspekte të Nicki Minaj shihen qartë në videoklipin më të ri të këngës “Swalla”, të Jason DeRulo. Për këtë videoklip, 34-vjeçarja kishte veshur një kostum…
Ndërron jetë legjenda e “Rock ‘n’ Roll”

  Është ndarë nga jeta në moshën 90-vjeçare legjenda e muzikës “Rock ‘n’ Roll”, Chuck Berry, teksa policia e shtetit të Missourit raportoi se e kishte gjetur këngëtarin në një gjendje joreaguese mesditën e së shtunës. Karriera prej 7 dekadash…